… en egen ansiktskräm…

Jag blev förvånad över att både Isabella och Jackie kunde svara så snabbt på mina frågor. Om jag själv skulle få frågan vilken som är min favoritfilm, skulle jag behöva lång betänketid! Och att bara svara en sak, det är ju nästan omöjligt..! Det säger väl en hel del om vårt samhälle, där barn ofta är överlassade med leksaker, att Isabella först inte kunde komma på vad hon önskade sig i present. Till slut svarade hon att hon ville ha en egen ansiktskräm….

Här gjorde jag det enkelt för mig och liftade min förra layout med Jackie, bara placerade remsorna vertikalt istället för horisontellt, på grund av mönstret på clownpapperet.

3 reaktioner till “… en egen ansiktskräm…

  1. Tack! Haha, jag har scrappat mer på en vecka än jag gjort på fyra år tror jag ;) Det är rena terapin nu när jag måste hålla mig lugn, och ju mer jag scrappar, desto mer besatt av det blir jag :D Nu har jag äntligen tid och möjlighet att använda alla roliga material som finns!

    Gilla

Lämna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.