Vi lyfte från Newarks flygplats vid 18-tiden i går och landade strax efter sju i morse. Det blir ju så med tidsskillnaden.
Jag sov ingenting alls på planet, men boken Mig äger ingen blev precis lagom lång att läsa under resan! En fängslande bok som jag kan rekommendera. Klicka gärna på länken så kommer du till en bra recension av boken.
Barnen sov ganska stor del av resan, men alldeles för litet för vad barn i deras ålder behöver förstås. Det blev väldigt tyst i huset plötsligt… Jackie som absolut inte ville gå och lägga sig redan kockan fem, somnade över målarboken..!
Glöm inte att det är dags för invägning i morgon! Då får vi se vem som vunnit ett scrapbookingpaket av mig :D


Tusen tack för att du delat med dig av er underbara resa! Har nog tittat in här varje dag för att se hur ni har det. Underbara foton & massor att scrappa nu när ni ”landat”!
Och invägningen: jag gissar på +-0 kg!
Kram!
GillaGilla
Välkomna hem :-D
/Lola
GillaGilla