Är det hösten..?

Jag känner mig trött och ful och inte ens på gymmet får jag de vanliga endorfintopparna. Vad hände med min vanliga energi..? Hoppas jag inte är på väg att bli förkyld. Barnen har gått tre veckor i skolan nu, så det vore väl inte så konstigt om det är dags.

I morgon skall jag börja med en powerwalk, och leda in kroppen på ett positivt spår direkt, så får vi se vad det leder till..! Men nu middag och sedan tidigt i säng.

Ha en skön lördagkväll ♥

4 reaktioner till “Är det hösten..?

  1. Håller med Lilo! :) Men det är nog hösten som gör sig påmind, jag känner mig också hängig och energin är borta. Har visserligen mycket annat, men så här trött brukar jag inte känna mig iaf. Det är ju vanligt att man blir trött när ljuset försvinner!
    Kramar till dig

    Gilla

Lämna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.